Bieg Alpejski – Trasa

Trasa naszego biegu będzie zawsze taka sama, wiodąca terenem o różnym podłożu. Spokojny, asfaltowy początek, po 500m biegu przemieni się w leśne ścieżki, by chwilę później wyprowadzić zawodników na drogę gruntową, a następie szlak. Na zakończenie będzie, „lekki” i przyjemny, trawiasty podbieg. Gratka dla wielbicieli każdego terenu, trudnych biegów i tych, którzy chcą się przekonać na własnej skórze, co znaczy bieg alpejski. Bieg ten będzie jednym z najtrudniejszych biegów alpejskich w Polsce.

Trasa Biegu Alpejskiego

Trasa Biegu Alpejskiego

Profil wysokościowy trasy Biegu Alpejskiego FRIKAJ

Profil wysokościowy trasy

3 myśli nt. „Bieg Alpejski – Trasa

  1. jednym z najtrudniejszych w Polsce? czyli jeszcze trudniejszy od półmaratonu w Limanowej w ub. roku , który młodzi biegacze nazwali „masakrą”?…mimo iż tam nie była jedna góra?

    • W swojej kategorii – tak. Biegi Limanowa Forrest są typu anglosaskiego, więc ich porównanie jest stosunkowo trudne, nasza impreza ma charakter alpejski (ciągle pod górę).

  2. Na trasie będzie z pewnością nie jeden strumyczek, stromy i śliski wąwóz oraz kilka na prawdę stromych podbiegów. Przeszkody te są dość trudne do pokonania, ale oczywiście bezpieczne, więc frajda będzie niesamowita :) Fakt cały bieg dość trudny, ale ciężko to w jakikolwiek sposób porównać do wrześniowego półmaratonu. Tam trasa wiodła w zasadzie po równych drogach, no, może z małymi wyjątkami ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>