Bieg Alpejski – wyniki

 

Klasyfikacja generalna:

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Klub Rok Kat. CZAS
1 6 Andrzej Długosz Mlodow PL RMD Montrail 1978 M35 00:23:53.79
2 15 Rafał Matuszczak Wschowa PL LLKS OSOWA SIEŃ – SALOMON 1994 M18 00:25:17.10
3 47 Jakub Rygiel Klimkówka PL AZS PWSZ Krosno 1992 M18 00:26:03.82
4 52 Andrzej Beniowski Zabrzeż PL 1984 M18 00:26:49.80
5 31 Kamil Jezierski Kraków PL KKB Dystans 1980 M18 00:27:03.55
6 48 Maciej Bierczaak Porąbka PL RMD MONTRAIL PORĄBKA 1991 M18 00:27:36.67
7 18 Grzegorz Czyż Bogumiłowice PL Automatyka Tarnów – Grupa Azoty 1967 M35 00:27:44.03
8 53 Witold Zatorski Wrocanka PL KB Krościenko Wyżne 1983 M18 00:27:55.31
9 49 Robert Sroka PL 1989 M18 00:28:03.40
10 60 Wawrzyciec Pawski Zakopane PL T.G.Sokół Zakopane 1984 M18 00:28:06.59
11 12 Dariusz Marek Kraków PL RMD Montrail Team 1985 M18 00:28:09.87
12 97 Stanisław Jaźwiecki Krosno PL KB GOSiR Krościenko Wyżne 1995 M18 00:28:42.27
13 44 Izabela Zatorska Wrocanka PL RMD Montrail Team 1962 K50 00:28:59.58
14 30 Sylwester Półtorak Krzyszkowice PL 1975 M35 00:29:09.93
15 9 Kamil Krzyżewski Bratkówka PL KB Krościenko Wyżne 1990 M18 00:29:22.83
16 61 Bartłomiej Klocek Kraków PL KS Zebrzydowice 1984 M18 00:29:24.21
17 4 Robert Radzik Warka PL 16 BPD Kraków 1983 M18 00:29:38.21
18 3 Ryszard Kobajlo Gródek nad Dunajcem PL 1962 M50 00:29:43.93
19 7 Franciszek Długosz Mlodow PL Visegradmaraton 1966 M35 00:30:23.73
20 55 Darek Bielak Limanowa PL beskidwyspowy.com 1987 M18 00:30:48.94
21 51 Mariusz Gałuszka Porąbka PL PGNiG 1970 M35 00:31:15.48
22 14 Janusz Pytel Zakopane PL Sokół Zakopane 1958 M50 00:31:34.17
23 5 Grzegorz Opiał Wiśniowa PL 1985 M18 00:32:07.75
24 13 Aleksander Dzidowski Zawiercie PL Grupa Paleo/ OSIR Zawiercie 1981 M18 00:32:16.61
25 58 Łukasz Bunsch Kraków PL 1985 M18 00:32:25.72
26 50 Halina Gałuszka Porąbka PL RMD Montrail Team 1971 K35 00:32:54.72
27 32 Mieczysław Miś Strzeszyce PL Strzeszyce 1967 M35 00:32:57.91
28 46 Marcin Górka Jodłownik PL WWW.DECORELLA.GORLICE.PL 1983 M18 00:33:08.26
29 27 Paweł Racułt Kraków PL HTC 1983 M18 00:33:38.42
30 95 Zbigniew Radomski Bielsko Biała PL TKKF Beskidek 1951 M50 00:34:18.25
31 99 Marek Nadkański Mszana Dolna PL MOK Mszana Dolna 1962 M50 00:35:15.24
32 11 Artur Sroka Bochnia PL niezrzeszony 1977 M35 00:36:01.12
33 59 Dominika Bolechowska Rabka Zdrój PL Zakopiański Klub Karate Tradycyjnego 1975 K35 00:36:19.19
34 56 Edward Mucha Limanowa PL KS Limanowa Forrest 1954 M50 00:36:20.09
35 10 Bartłomiej Ptaszek Słopnice PL 1996 M15 00:36:29.92
36 23 Andrzej Sułkowski Limanowa PL BP.WN 1973 M35 00:37:00.79
37 16 Michał Piórecki Kraków PL niezrzeszony 1976 M35 00:37:21.31
38 45 Oksana ZALISKO Lwów UA SK NU Lvivska Politechnika 1956 K50 00:38:15.13
39 25 Patryk Wójcik Wysokie PL 1999 M12 00:38:52.91
40 24 Kamil Wójcik Wysokie PL 2001 M12 00:39:25.96
41 22 Wojciech Stadnicki Nowy Wiśnicz PL ApplyDeltaForce 1979 M18 00:39:54.75
42 62 Krzysztof Włodarczyk Limanowa PL FLASHBACK 1986 M18 00:40:07.82
43 17 Tomasz Walczuk Biała Podlaska PL Biała Biega 1980 M18 00:41:06.11
44 28 Maciej Mojżyszek Nowy Targ PL niezrzeszony 1946 M65 00:41:15.01
45 29 Janina Budzyk Nowy Targ PL niezrzeszona 1960 K50 00:43:10.32
46 96 Franciszek Suchy Bielsko Biała PL TKKF Beskidek 1952 M50 00:44:17.85
47 57 Zbigniew Bugajski Wiśnicz Mały PL 1961 M50 00:44:48.86
48 26 Bartosz Wesołowski Miachłowice PL HTC 1984 M18 00:45:17.56
49 8 Daniel Michalski Kobylanka PL 1982 M18 00:46:00.55
50 54 Marek Zapolski Nowy Sącz PL SKI RACE SERWIS 1971 M35 00:47:18.65
51 98 Dominik Bolechowski Rabka Zdrój PL ZKKT 2002 Dz 00:51:07.04
52 1 Zbigniew Śmieszek Limanowa PL Ultramaraton Limanowa 1968 M35 00:51:19.01
53 2 Franciszek Śmieszek Limanowa PL KS Limanowa Forrest 2001 M12 00:51:20.00
54 21 Szymon Sułkowski Limanowa PL 2002 Dz 00:58:14.50
55 20 Zuzanna Sułkowska Limanowa PL Kociaki 2004 Dz 00:59:08.71
56 19 Barbara Woźniak Zagórze PL 1955 K50 Nie ukończyła

Klasyfikacja generalna kobiet

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Klub Rok Kat. CZAS
1 44 Izabela Zatorska Wrocanka PL RMD Montrail Team 1962 K50 00:28:59.58
2 50 Halina Gałuszka Porąbka PL RMD Montrail Team 1971 K35 00:32:54.72
3 59 Dominika Bolechowska Rabka Zdrój PL Zakopiański Klub Karate Tradycyjnego 1975 K35 00:36:19.19
4 45 Oksana ZALISKO Lwów UA SK NU Lvivska Politechnika 1956 K50 00:38:15.13
5 29 Janina Budzyk Nowy Targ PL niezrzeszona 1960 K50 00:43:10.32
6 19 Barbara Woźniak Zagórze PL 1955 K50 Nie ukończyła

Klasyfikacja generalna mężczyzn

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Klub Rok Kat. CZAS
1 6 Andrzej Długosz Mlodow PL RMD Montrail 1978 M35 00:23:53.79
2 15 Rafał Matuszczak Wschowa PL LLKS OSOWA SIEŃ – SALOMON 1994 M18 00:25:17.10
3 47 Jakub Rygiel Klimkówka PL AZS PWSZ Krosno 1992 M18 00:26:03.82
4 52 Andrzej Beniowski Zabrzeż PL 1984 M18 00:26:49.80
5 31 Kamil Jezierski Kraków PL KKB Dystans 1980 M18 00:27:03.55
6 48 Maciej Bierczaak Porąbka PL RMD MONTRAIL PORĄBKA 1991 M18 00:27:36.67
7 18 Grzegorz Czyż Bogumiłowice PL Automatyka Tarnów – Grupa Azoty 1967 M35 00:27:44.03
8 53 Witold Zatorski Wrocanka PL KB Krościenko Wyżne 1983 M18 00:27:55.31
9 49 Robert Sroka PL 1989 M18 00:28:03.40
10 60 Wawrzyciec Pawski Zakopane PL T.G.Sokół Zakopane 1984 M18 00:28:06.59
11 12 Dariusz Marek Kraków PL RMD Montrail Team 1985 M18 00:28:09.87
12 97 Stanisław Jaźwiecki Krosno PL KB GOSiR Krościenko Wyżne 1995 M18 00:28:42.27
13 30 Sylwester Półtorak Krzyszkowice PL 1975 M35 00:29:09.93
14 9 Kamil Krzyżewski Bratkówka PL KB Krościenko Wyżne 1990 M18 00:29:22.83
15 61 Bartłomiej Klocek Kraków PL KS Zebrzydowice 1984 M18 00:29:24.21
16 4 Robert Radzik Warka PL 16 BPD Kraków 1983 M18 00:29:38.21
17 3 Ryszard Kobajlo Gródek nad Dunajcem PL 1962 M50 00:29:43.93
18 7 Franciszek Długosz Mlodow PL Visegradmaraton 1966 M35 00:30:23.73
19 55 Darek Bielak Limanowa PL beskidwyspowy.com 1987 M18 00:30:48.94
20 51 Mariusz Gałuszka Porąbka PL PGNiG 1970 M35 00:31:15.48
21 14 Janusz Pytel Zakopane PL Sokół Zakopane 1958 M50 00:31:34.17
22 5 Grzegorz Opiał Wiśniowa PL 1985 M18 00:32:07.75
23 13 Aleksander Dzidowski Zawiercie PL Grupa Paleo/ OSIR Zawiercie 1981 M18 00:32:16.61
24 58 Łukasz Bunsch Kraków PL 1985 M18 00:32:25.72
25 32 Mieczysław Miś Strzeszyce PL Strzeszyce 1967 M35 00:32:57.91
26 46 Marcin Górka Jodłownik PL WWW.DECORELLA.GORLICE.PL 1983 M18 00:33:08.26
27 27 Paweł Racułt Kraków PL HTC 1983 M18 00:33:38.42
28 95 Zbigniew Radomski Bielsko Biała PL TKKF Beskidek 1951 M50 00:34:18.25
29 99 Marek Nadkański Mszana Dolna PL MOK Mszana Dolna 1962 M50 00:35:15.24
30 11 Artur Sroka Bochnia PL niezrzeszony 1977 M35 00:36:01.12
31 56 Edward Mucha Limanowa PL KS Limanowa Forrest 1954 M50 00:36:20.09
32 10 Bartłomiej Ptaszek Słopnice PL 1996 M15 00:36:29.92
33 23 Andrzej Sułkowski Limanowa PL BP.WN 1973 M35 00:37:00.79
34 16 Michał Piórecki Kraków PL niezrzeszony 1976 M35 00:37:21.31
35 25 Patryk Wójcik Wysokie PL 1999 M12 00:38:52.91
36 24 Kamil Wójcik Wysokie PL 2001 M12 00:39:25.96
37 22 Wojciech Stadnicki Nowy Wiśnicz PL ApplyDeltaForce 1979 M18 00:39:54.75
38 62 Krzysztof Włodarczyk Limanowa PL FLASHBACK 1986 M18 00:40:07.82
39 17 Tomasz Walczuk Biała Podlaska PL Biała Biega 1980 M18 00:41:06.11
40 28 Maciej Mojżyszek Nowy Targ PL niezrzeszony 1946 M65 00:41:15.01
41 96 Franciszek Suchy Bielsko Biała PL TKKF Beskidek 1952 M50 00:44:17.85
42 57 Zbigniew Bugajski Wiśnicz Mały PL 1961 M50 00:44:48.86
43 26 Bartosz Wesołowski Miachłowice PL HTC 1984 M18 00:45:17.56
44 8 Daniel Michalski Kobylanka PL 1982 M18 00:46:00.55
45 54 Marek Zapolski Nowy Sącz PL SKI RACE SERWIS 1971 M35 00:47:18.65
46 1 Zbigniew Śmieszek Limanowa PL Ultramaraton Limanowa 1968 M35 00:51:19.01
47 2 Franciszek Śmieszek Limanowa PL KS Limanowa Forrest 2001 M12 00:51:20.00

Klasyfikacja Dzieci do lat 12

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Klub Rok Kat. CZAS
1 98 Dominik Bolechowski Rabka Zdrój PL ZKKT 2002 Dz 00:51:07.04
2 21 Szymon Sułkowski Limanowa PL 2002 Dz 00:58:14.50
3 20 Zuzanna Sułkowska Limanowa PL Kociaki 2004 Dz 00:59:08.71

Klasyfikacja kobiet od 35 do 49 roku życia

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Klub Rok Kat. CZAS
1 50 Halina Gałuszka Porąbka PL RMD Montrail Team 1971 K35 00:32:54.72
2 59 Dominika Bolechowska Rabka Zdrój PL Zakopiański Klub Karate Tradycyjnego 1975 K35 00:36:19.19

.Klasyfikacja kobiet od 50 do 64 roku życia

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Klub Rok Kat. CZAS
1 44 Izabela Zatorska Wrocanka PL RMD Montrail Team 1962 K50 00:28:59.58
2 45 Oksana ZALISKO Lwów UA SK NU Lvivska Politechnika 1956 K50 00:38:15.13
3 29 Janina Budzyk Nowy Targ PL niezrzeszona 1960 K50 00:43:10.32
4 19 Barbara Woźniak Zagórze PL 1955 K50 Nie ukończyła

Klasyfikacja mężczyzn w wieku od 12-14 lat

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Klub Rok Kat. CZAS
1 25 Patryk Wójcik Wysokie PL 1999 M12 00:38:52.91
2 24 Kamil Wójcik Wysokie PL 2001 M12 00:39:25.96
3 2 Franciszek Śmieszek Limanowa PL KS Limanowa Forrest 2001 M12 00:51:20.00

Klasyfikacja mężczyzn w wieku od 15 do 18 lat

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Klub Rok Kat. CZAS
1 10 Bartłomiej Ptaszek Słopnice PL 1996 M15 00:36:29.92

Klasyfikacja mężczyzn w wieku od 18 do 34 lat

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Klub Rok Kat. CZAS
1 15 Rafał Matuszczak Wschowa PL LLKS OSOWA SIEŃ – SALOMON 1994 M18 00:25:17.10
2 47 Jakub Rygiel Klimkówka PL AZS PWSZ Krosno 1992 M18 00:26:03.82
3 52 Andrzej Beniowski Zabrzeż PL 1984 M18 00:26:49.80
4 31 Kamil Jezierski Kraków PL KKB Dystans 1980 M18 00:27:03.55
5 48 Maciej Bierczaak Porąbka PL RMD MONTRAIL PORĄBKA 1991 M18 00:27:36.67
6 53 Witold Zatorski Wrocanka PL KB Krościenko Wyżne 1983 M18 00:27:55.31
7 49 Robert Sroka PL 1989 M18 00:28:03.40
8 60 Wawrzyciec Pawski Zakopane PL T.G.Sokół Zakopane 1984 M18 00:28:06.59
9 12 Dariusz Marek Kraków PL RMD Montrail Team 1985 M18 00:28:09.87
10 97 Stanisław Jaźwiecki Krosno PL KB GOSiR Krościenko Wyżne 1995 M18 00:28:42.27
11 9 Kamil Krzyżewski Bratkówka PL KB Krościenko Wyżne 1990 M18 00:29:22.83
12 61 Bartłomiej Klocek Kraków PL KS Zebrzydowice 1984 M18 00:29:24.21
13 4 Robert Radzik Warka PL 16 BPD Kraków 1983 M18 00:29:38.21
14 55 Darek Bielak Limanowa PL beskidwyspowy.com 1987 M18 00:30:48.94
15 5 Grzegorz Opiał Wiśniowa PL 1985 M18 00:32:07.75
16 13 Aleksander Dzidowski Zawiercie PL Grupa Paleo/ OSIR Zawiercie 1981 M18 00:32:16.61
17 58 Łukasz Bunsch Kraków PL 1985 M18 00:32:25.72
18 46 Marcin Górka Jodłownik PL WWW.DECORELLA.GORLICE.PL 1983 M18 00:33:08.26
19 27 Paweł Racułt Kraków PL HTC 1983 M18 00:33:38.42
20 22 Wojciech Stadnicki Nowy Wiśnicz PL ApplyDeltaForce 1979 M18 00:39:54.75
21 62 Krzysztof Włodarczyk Limanowa PL FLASHBACK 1986 M18 00:40:07.82
22 17 Tomasz Walczuk Biała Podlaska PL Biała Biega 1980 M18 00:41:06.11
23 26 Bartosz Wesołowski Miachłowice PL HTC 1984 M18 00:45:17.56
24 8 Daniel Michalski Kobylanka PL 1982 M18 00:46:00.55

Klasyfikacja mężczyzn w wieku od 35 do 49 lat

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Klub Rok Kat. CZAS
1 6 Andrzej Długosz Mlodow PL RMD Montrail 1978 M35 00:23:53.79
2 18 Grzegorz Czyż Bogumiłowice PL Automatyka Tarnów – Grupa Azoty 1967 M35 00:27:44.03
3 30 Sylwester Półtorak Krzyszkowice PL 1975 M35 00:29:09.93
4 7 Franciszek Długosz Mlodow PL Visegradmaraton 1966 M35 00:30:23.73
5 51 Mariusz Gałuszka Porąbka PL PGNiG 1970 M35 00:31:15.48
6 32 Mieczysław Miś Strzeszyce PL Strzeszyce 1967 M35 00:32:57.91
7 11 Artur Sroka Bochnia PL niezrzeszony 1977 M35 00:36:01.12
8 23 Andrzej Sułkowski Limanowa PL BP.WN 1973 M35 00:37:00.79
9 16 Michał Piórecki Kraków PL niezrzeszony 1976 M35 00:37:21.31
10 54 Marek Zapolski Nowy Sącz PL SKI RACE SERWIS 1971 M35 00:47:18.65
11 1 Zbigniew Śmieszek Limanowa PL Ultramaraton Limanowa 1968 M35 00:51:19.01

Klasyfikacja mężczyzn w wieku od 50 do 64 lat

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Klub Rok Kat. CZAS
1 3 Ryszard Kobajlo Gródek nad Dunajcem PL 1962 M50 00:29:43.93
2 14 Janusz Pytel Zakopane PL Sokół Zakopane 1958 M50 00:31:34.17
3 95 Zbigniew Radomski Bielsko Biała PL TKKF Beskidek 1951 M50 00:34:18.25
4 99 Marek Nadkański Mszana Dolna PL MOK Mszana Dolna 1962 M50 00:35:15.24
5 56 Edward Mucha Limanowa PL KS Limanowa Forrest 1954 M50 00:36:20.09
6 96 Franciszek Suchy Bielsko Biała PL TKKF Beskidek 1952 M50 00:44:17.85
7 57 Zbigniew Bugajski Wiśnicz Mały PL 1961 M50 00:44:48.86

Klasyfikacja mężczyzn powyżej 65 roku życia

Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Klub Rok Kat. CZAS
1 28 Maciej Mojżyszek Nowy Targ PL niezrzeszony 1946 M65 00:41:15.01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>