Dogtrekking – Trasa

Na trasach nie określamy ich dokładnej długości, by móc je w razie potrzeby zmodyfikować. Dodatkowo zależą one od obranej przez zawodnika drogi. Na pewno jednak długość trasy nie wykroczy poza podane ramy, jeśli ktoś się oczywiście nie zgubi :) .

Trasa FITNESS – 7-15km – w tym roku NAPRAWDĘ łatwa

Trasa wiedzie spod stadionu Zalesianki w Zalesiu poprzez malowniczo położone punkty leżące w obrębie góry Mogielica. Na trasie znajdować się będzie około 5 punktów kontrolnych, na których należy odbić się za pomocą chipa SportIdent, by zaliczyć punkt.

Teren jest zróżnicowany, odrobina asfaltu, leśne, gruntowe i lekko kamieniste ścieżki, a ich stosunek będzie zależał od wybranej drogi przez poszczególnych zawodników. Świetne widoki, przy ładnej pogodzie, GWARANTOWANE! W tym na Tatry!

 

Trasa MEDIUM – 20-30km

Trasa wiedzie spod stadionu Zalesianki w Zalesiu poprzez malowniczo położone punkty leżące w obrębie góry Mogielica i szczytów przylegających Na trasie znajdować się będzie około 10 punktów kontrolnych, na których każdy zawodnik musi odbić swoją obecność za pomocą chipa SportIdent.

Teren jest mocno zróżnicowany, zawierać będzie odrobinę asfaltu, co w dużej mierze zależy od wybranej przez zawodnika trasy. Zawierać będzie też ostre podbiegi i w przypadku pobłądzenia mogą pojawić się strome zbiegi. Trasa ta zagwarantować będzie mogła porządną dawkę emocji dla każdego zawodnika!

Trasa HARD – 40-55km

Trasa, jak każda, wiedzie spod stadionu Zalesianki w Zalesiu poprzez malowniczo położone punkty leżące w obrębie góry Mogielica.. Posiadać będzie łącznie około 15 punktów kontrolnych, na których każdy zawodnik musi się odbić chipem SportIdent. Wszystkie punkty będą znajdować się w obrębie Mogielicy i pobliskich szczytów.

Teren jest wysoce zróżnicowany, od asfaltu, przez leśne dukty, po drogi kamieniste i wyboiste, mogą pojawić się również różnego rodzaju przeszkody terenowe. Będą trudne technicznie części trasy prowadzące zarówno w górę jak i w dół trasy, dlatego też nie zalecamy jej dla osób, które nie biegały wcześniej ze swoimi psami. Ogrom emocji i odpowiednia dawka adrenaliny będą na pewno zapewnione!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>