IV DOGTREKKING FRIKAJ 2015 ZAKOPANE – PODSUMOWANIE

19 września 2015 odbyła się czwarta już edycja naszego dogtrekkingu. Pogoda nie odstraszyła zbyt wielu uczestników, mimo grożenia piorunami, za co nieustraszonym bardzo dziękujemy! I tym razem od 4:30 rano w biegu byli już zawodnicy z trasy HARD, którzy startowali na dystansie 50km, a najszybszemu z nich pokonanie jej zajęło niecałe 6 godzin. 3,5h później ruszyli biegacze z trasy MEDIUM, by najszybszy z nich ukończył bieg po 4 godzinach, robiąc około 32km, natomiast o równej 10 rozpoczęli swoje starty biegacze z kategorii FITNESS i MINI, gdzie najszybsi na mecie z trasy FITNESS byli po nieco ponad dwóch godzinach, a z MINI po niespełna dwóch.

Ale, ale, nim przejdziemy do konkretów, to musimy podziękować tym, bez których ta impreza by się nie odbyła lub wyglądałaby zupełnie inaczej.

Radek Ekwiński

Naprawdę duże podziękowania dla naszego znakomitego konferansjera – Radosława Ekwińskiego – który w niesamowity sposób wciągnął nas wszystkich w psi świat już od CZWARTEJ rano, potrafił, niezależnie od poruszanego tematu, wyciągnąć z rękawa kilka ciekawostek i zainteresować nimi obecnych na miejscu zarówno kibiców, jak i zawodników. Dzielnie wszystkich zagrzewał do walki, widać było w nim też hart ducha byłego Maszera – pogoda nie robiła na nim najmniejszego wrażenia. Już teraz zapraszamy na organizowane przez niego imprezy BORDER RUSH – HUSQVARNA TOUR!

Nieocenionych sponsorów i patronów medialnych, dzięki którym mieliście okazję uczestniczyć w naszej imprezie:

http://orys.iai-shop.com/data/gfx/mask/pol//1203002473.png
- SKLEP ORYS.pl - świat sportu i zwierząt – za organizację imprezy

http://skylos.pl/skylosbanner.png

- HOTELOWI DLA PSÓW SKYLOS.PL – świat przez pryzmat 4 łap – za organizację imprezy

https://www.regatta.pl/files/file/BANER_RUSZ_SIE_400x300px.png

- Marce REGATTA Polska oraz REGATTA RuszSię! – za bony towarowe na zakupy w sklepie www.regatta.pl

- Willi Ślimakówka - za voucher dla dwóch osób z psem

- Chata Biegacza K34 - za voucher dla dwóch osób z psem

http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/img/logo.png

- Folwarkowi Stara Winiarnia - za voucher dla dwóch osób z wejściówkami na koncert

http://zakopane.pl/bundles/velacmssolutionzakopanepl/images/logos/logo-standard.png

- Miastu Zakopane - za wsparcie finansowe imprezy

http://tatry.pl/graf/loga/tarpik.png

- Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury – za udostępnienie placu

Ministerstwo Obrony Narodowej

- Ministerstwu Obrony Narodowej – za przepiękne puchary dla najlepszych zawodników Służb Mundurowych

NUTRA NUGGETS Professional Dogs 15 kg

- Animal Service – za ogrom nagród dla uczestników

 

 

 

 

- ZeroDC – za ufundowanie nagród dla uczestników

- DINGO – za ufundowanie nagród dla uczestników

- DOBSOM – za ufundowanie nagród dla uczestników

- Aktywnizpsami.pl – za promocję naszych wydarzeń

http://www.powiat.limanowa.pl/files/s/180/7782/Edytor/Image/SIERPIEN_2011/logo/tymbark_2010.png

- TYMBARK – za niezawodne napojenie zawodników

http://ultrababia.pl/wp-content/uploads/2015/06/Logo-PKL-2014.jpg

- Polskim Kolejom Linowym – za udostępnienie terenu i wsparcie

Habys

- HABYS – za sponsoring materiałów marketingowych

http://www.powiat.tatry.pl/templates/starostwo/images/b_h_emblem.png

- Powiatowi Tatrzańskiemu – za wsparcie finansowe imprezy

http://uniqnordicgold.pl/wp-content/themes/ung/imgs/logo.png

- Uniq NordicGold - za sponsoring nagród dla uczestników

- Firmie Remontowo-Budowlanej DYLAN z Limanowej za użyczenie busa do przewozu psiaków bezdomnych – dylan.remonty@gmail.com

- Basi Czubie – za pokaz umiejętności Border Collie – Ody – https://www.facebook.com/bordery

- Grzegorzowi Kubickiemu – za prezentację psa ratownika o imieniu Has oraz przedstawieniu pracy ratownika TOPR i jego psa.

- Eli Prostak – za udzielanie porad behawioralnych uczestnikom – http://treser.com.pl

- Mateuszowi Knapikowi – za podzielenie się swoją wiedzą o psich zaprzęgach oraz prezentację swojego zaprzęgu -  http://psie-zaprzegi.pl

- Darkowi Bielakowi, Markowi Kądziołce, Małgorzacie Łukawskiej, Paulinie Pawlikowskiej, Joli Konieczko, Kaśce Bulandzie i Ninie Biedzie (tylko nie strasz już więcej kamerzystów) - za ogrom pracy włożony w przygotowanie bazy zawodów, obstawę punktów kontrolnych oraz bycie na „każde wezwanie” podczas całej imprezy aż do jej zakończenia, a nawet dłużej.

- Podziękowanie specjalne od Gacusia z Fundacji Dar Serca – dla Wojtka Dutki i grenlanda Tadka – za przekazanie wygranej karmy dla bezdomniaków! MNIAM!

Gacuś z otrzymaną karmą :)


BEZ WAS WSZYSTKICH TA IMPREZA NIE MIAŁABY MIEJSCA!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM, BO TO WY ZAPEWNIACIE NIESAMOWITĄ ATMOSFERĘ JAKA PANUJE NA TEGO TYPU ZAWODACH!

Dziękują także psiaki bezdomne, które dzięki Wam mogły rozruszać swoje łapy, sprawdzić się i pokazać potencjalnym nowym domom z jak najlepszej strony, co z pomocą Radka Ekwińskiego nie było wcale takie trudne, nawet mimo psiej nieśmiałości ;) .

Przypomnijmy, że w zawodach udział wzięli:

TEO – drugie miejsce w kategorii HARD mężczyzn – pokonał 50km w czasie 6h01m49s.

Teo

 

 

 

 

 

 

 

 

WASYL – drugie miejsce w kategorii MEDIUM mężczyzn z czasem 4h32m08s

Wasyl

 

 

 

 

 

 

MOLLY – która pokonała trasę FITNESS w czasie 4h7m08s

Molly

 

 

 

 

 

 

ŁATKA – która pokonała trasę FITNESS w czasie 5h14m05s

Łatka

 

 

 

 

 

 

AVIA – która pokonała trasę FITNESS w czasie 5h17m16s

 

 

 

 

 

 

FAIRY – która się pochorowała i nie ukończyła całego dystansu, ale walczyła dzielnie do końca :)

Fairy - na trasę FITNESS

 

 

 

 

 

 

I GACUŚ – który nie pokonał całego dystansu, ale w bieganiu na Gubałówkę został mistrzem ;)

BRITA - która psem bezdomnym nie jest, ale uznała, że tak fantastycznej imprezy przepuścić nie może, swoich ludzi wysłała na wakacje, a sama przebyła trasę FITNESS z rodziną Kędrków pokonując ją w czasie 4h41m08s.

Jak się bawiliście, zobaczyć można w galeriach zdjęć umieszczonych na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/875454309183267/

I na filmach:

Niezrównanej w filmach z imprez sportowych BeskidTV

oraz Kasi Lebody

A teraz możemy przejść do konkretów – czyli tras i Waszych wyników!

Trasa HARD tym razem zaskoczyła zawodników tym, że była wyjątkowo łatwa jak na to co im zazwyczaj fundowaliśmy. Pokazują to zresztą czasy jakie udało im się osiągnąć. Nie odstraszył ich deszcz, nie odstraszyła burza, nie odstraszyła noc? Więc hardkorowcy mają moc!

Wśród Pań Marzka Janerka-Moroń była bezkonkurencyjna, już od pierwszego punktu zyskała przewagę , stale ją powiększając aż do końca – chyba chcąc wyprzedzić nawet facetów ;) . Natomiast pozostałe dwie uczestniczki deptały sobie po piętach, ale Magda Czuba nie dała się wyprzedzić Mirosławie Witowskiej i ostatecznie wygrała kilkoma sekundami.

U Panów walka była nieco bardziej dramatyczna – na prowadzeniu od początku był Sławek Konopka, ale gdy na chwilę stracił szlak z oczu, Artur go wyprzedził i Panowie do 8 punktu byli w odstępie kilku-kilkunastu minut od siebie. Walczyli potem łeb w łeb aż do punktu 10, od którego Sławek już tylko umacniał swoją przewagę.

Tak wyglądają nagrane trasy: https://www.endomondo.com/users/16798156/workouts/604625605 i https://www.endomondo.com/users/3627973/workouts/605287504

MAPA TRASY HARD

HARD KOBIET:

Miejsce Imię i nazwisko Pies Team META Pkt 1 Pkt 2 Pkt 3 Pkt 4 Pkt 5 Pkt 6 Pkt 7 Pkt 8 Pkt 9 Pkt 10 Pkt 11 Pkt 12 Pkt 13 Pkt 14 Pkt 15
1 Marzka Janerka-Moroń Bryś, mieszaniec Dziabnięci 06:02:03 23:39 (1) 30:15 (1) 55:07 (1) 01:05:16 (1) 01:35:42 (1) 02:26:21 (1) 02:33:55 (1) 03:44:46 (1) 04:08:00 (1) 04:25:42 (1) 05:18:08 (1) 06:39:05 (1) 06:52:05 (1) 06:06:13 (1) 06:01:53 (1)
2 Mirosława Witowska Lili, Border Collie 09:05:19 23:47 (2) 32:47 (2) 01:57:36 (2) 02:19:07 (2) 02:55:05 (2) 04:10:03 (2) 04:24:45 (2) 06:05:48 (2) 06:49:57 (2) 07:09:42 (2) 08:07:37 (3) 08:37:36 (2) 08:51:53 (3) 09:04:24 (2) 09:05:04 (2)
3 Magdalena Czuba Rysa, Border Collie 09:05:27 23:57 (3) 32:56 (3) 01:57:48 (3) 02:19:20 (3) 02:55:14 (3) 04:10:14 (3) 04:24:48 (3) 06:06:59 (3) 06:49:59 (3) 07:09:44 (3) 08:07:33 (2) 08:37:39 (3) 08:51:52 (2) 09:04:32 (3) 09:05:08 (3)

HARD KOBIET: Marzka Janerka-Moroń (1 miejsce), Mirosława Witowska (2 miejsce) i Magdalena Czuba (3 miejsce)

HARD MĘŻCZYZN:

Miejsce Imię i nazwisko Pies Team META Pkt 1 Pkt 2 Pkt 3 Pkt 4 Pkt 5 Pkt 6 Pkt 7 Pkt 8 Pkt 9 Pkt 10 Pkt 11 Pkt 12 Pkt 13 Pkt 14 Pkt 15
1 Sławek Konopka Basko, Wyżeł Węgierski Fundacja na Ratunek 05:49:10 (1) 19:46 (1) 44:01 (2) 01:05:37 (2) 01:15:27 (2) 01:41:37 (2) 02:35:22 (2) 02:43:38 (2) 03:40:57 (1) 04:46:07 (1) 04:43:06 (1) 05:06:23 (1) 05:26:20 (1) 05:38:10 (1) 05:47:38 (1) 05:48:10 (1)
2 Artur Moroń Teo, w typie wyżła, do adopcji Dziabnięci 06:01:49 (2) 23:21 (2) 29:55 (1) 55:32 (1) 01:04:43 (1) 01:35:19 (1) 02:26:05 (1) 02:33:32 (1) 03:44:30 (2) 04:47:59 (2) 04:45:25 (2) 05:17:53 (2) 05:38:51 (2) 05:51:49 (2) 06:00:57 (2) 06:01:36 (2)

HARD MĘŻCZYZN: Sławek Konopka (1 miejsce) i Artur Moroń (2 miejsce)

Na trasę MEDIUM wyruszyły 4 kobiety, 4 mężczyzn i 5 zespołów. Niestety spośród kobiet tylko dwóm udało się ukończyć trasę, ale na uwagę zasługuje cała czwórka, gdyż łatwo nie było! Wśród kobiet walka była zacięta, Basia z Kamilą walczyły do ostatniego momentu, co rusz się wyprzedzając, jednak ostatecznie zwycięsko z tego boju wyszła Basia, wygrywając o zaledwie 5 sekund.

Wśród mężczyzn walka była bardzo zaciekła, przez pierwszych 9 na 12 punktów prowadził Kuba Bagiński, ostro zwiększając przewagę nad konkurentami do maksymalnie ok. 6 minut, jednak na końcówce uległ Pawłowi Zioło, z którym przegrał o niespełna 2 minuty.

W zespołach Agnieszka i Piotr Cholewczuk nie dali szans konkurentom, od samego początku prowadzili i tylko pogłębiali przewagę nad nimi, ostatecznie zwyciężając w kategorii MEDIUM FAMILY. Natomiast o 2 i 3 miejsce konkurowali ze sobą praktycznie całą trasę idąc łeb w łeb Joanna Śliwińska i Marcin Łukasiewicz z Magdaleną Sitarz i Andrzejem Pawelec, ostatecznie wygrywając o 6 minut, uciekając im dopiero przy 8 punkcie. Nikt też nie chciał być ostatni i zacięty bój, aż do 9 punktu, toczyli ze sobą Ewa Zachwieja i Tomasz Walkowski z Kingą Potyrałą i Pawłem Polnerem, zostawiając ich ostatecznie z tyłu o 22 minuty.

Tak z trasą mierzył się jeden z zawodników: https://www.endomondo.com/users/7920804/workouts/604598133

Mapa kategorii MEDIUM

MEDIUM KOBIET:

Miejsce Imię i nazwisko Pies Team META Pkt 1 Pkt 2 Pkt 3 Pkt 4 Pkt 5 Pkt 6 Pkt 7 Pkt 8 Pkt 9 Pkt 10 Pkt 11 Pkt 12
1 Barbara Walczak Wolfik, Siberian Husky 04:47:07 23:43 (1) 30:48 (1) 51:23 (1) 01:01:33 (1) 01:30:27 (2) 02:24:15 (2) 02:41:48 (1) 03:51:32 (1) 04:16:18 (1) 04:37:32 (2) 04:46:13 (1) 04:46:54 (1)
2 Kamila Nosal Mya, Alaskan Malamute 04:47:12 27:36 (2) 34:26 (2) 51:36 (2) 01:01:54 (2) 01:30:17 (1) 02:24:12 (1) 02:42:02 (2) 03:51:49 (2) 04:16:25 (2) 04:37:15 (1) 04:46:13 (1) 04:46:57 (2)
3 Katarzyna Fojcik Wiśnia, mieszaniec 8/12 37:42 (3) 52:03 (4) 01:37:42 (4) 01:57:40 (3) 02:44:09 (3) 04:21:51 (3) 04:55:27 (3) 06:30:26 (3) - - - -
4 Iga Jakubowska Mila, mieszaniec Sfora na Gigancie 8/12 37:49 (4) 51:48 (3) 01:37:41 (3) 01:57:40 (3) 02:44:09 (3) 04:21:51 (3) 04:55:31 (4) 06:30:30 (4) - - - -

MEDIUM KOBIET: Barbara Walczak (1 miejsce) i Kamila Nosal (2 miejsce)

MEDIUM MĘŻCZYZN

Miejsce Imię i nazwisko Pies Team META Pkt 1 Pkt 2 Pkt 3 Pkt 4 Pkt 5 Pkt 6 Pkt 7 Pkt 8 Pkt 9 Pkt 10 Pkt 11 Pkt 12
1 Paweł Zioło Jahi, Jagdt Terrier Watra Team 04:30:11 21:56 (2) 30:49 (2) 47:09 (2) 58:39 (2) 01:28:41 (3) 02:23:09 (3) 02:40:10 (3) 03:41:48 (3) 04:08:10 (3) 04:21:31 (1) 04:29:17 (1) 04:29:57 (1)
2 Kuba Bagiński Wasyl, w typie Beaucerona, do adopcji Wild Dogs Team 04:32:08 20:46 (1) 28:46 (1) 47:00 (1) 58:28 (1) 01:23:56 (1) 02:11:01 (1) 02:29:11 (1) 03:24:25 (1) 03:56:08 (1) 04:22:53 (2) 04:31:08 (2) 04:31:58 (2)
3 Marcin Kaluźny Arwena, Alaskan Malamute Na Psi Urok 04:34:18 27:13 (3) 34:31 (3) 51:33 (3) 01:01:47 (3) 01:26:12 (2) 02:16:09 (2) 02:34:06 (2) 03:26:36 (2) 03:58:28 (2) 04:25:09 (3) 04:33:22 (3) 04:34:05 (3)
4 Bogdan Sierzchuła Canus, Border Collie 07:21:03 32:28 (4) 43:03 (4) 01:16:00 (4) 01:31:49 (4) 02:13:00 (4) 03:51:30 (4) 04:21:34 (4) 05:57:26 (4) 06:43:52 (4) 07:01:01 (4) 07:19:54 (4) 07:20:44 (4)

MEDIUM MĘŻCZYZN: Kuba Bagiński (2 miejsce), Paweł Zioło (1 miejsce) i Marcin Kaluźny (3 miejsce)

MEDIUM FAMILY

Miejsce Imię i nazwisko Pies Team META Pkt 1 Pkt 2 Pkt 3 Pkt 4 Pkt 5 Pkt 6 Pkt 7 Pkt 8 Pkt 9 Pkt 10 Pkt 11 Pkt 12
1 Agnieszka i Piotr Cholewczuk Quattro, Siberian Husky 04:28:23 23:38 (1) 30:20 (1) 47:01 (1) 57:28 (1) 01:15:59 (1) 02:19:48 (1) 02:37:48 (1) 03:38:48 (1) 04:05:42 (1) 04:18:55 (1) 04:27:37 (1) 04:28:14 (1)
2 Joanna Śliwińska i Marcin Łukasiewicz Rico, mieszaniec 06:12:59 26:06 (2) 34:40 (2) 54:12 (3) 01:06:06 (2) 01:44:44 (3) 03:33:47 (3) 03:54:34 (3) 05:13:24 (2) 05:42:40 (2) 05:57:32 (2) 06:11:49 (2) 06:12:41 (2)
3 Magdalena Sitarz i Andrzej Pawelec Daisy, Labrador 06:19:08 26:51 (3) 35:33 (3) 52:55 (2) 01:06:06 (2) 01:44:42 (2) 03:27:55 (2) 03:54:32 (2) 05:18:58 (3) 05:46:53 (3) 06:02:48 (3) 06:17:51 (3) 06:18:54 (3)
4 Ewa Zachwieja i Tomasz Walkowski Sari, Dexter – Border Collie 07:14:22 27:41 (5) 36:08 (5) 01:09:07 (5) 01:21:33 (3) 02:06:37 (5) 03:44:58 (4) 04:15:16 (5) 05:50:50 (5) 06:36:48 (4) 06:54:18 (4) 07:12:59 (4) 07:14:12 (4)
5 Kinga Potyrała i Paweł Polner Maja, Rubin – West i kundelek 07:36:49 26:52 (4) 36:00 (4) 01:08:39 (4) 01:24:49 (4) 02:06:06 (4) 03:44:39 (5) 04:14:44 (4) 05:50:35 (4) 06:43:18 (5) 07:16:28 (5) 07:35:44 (5) 07:36:34 (5)

MEDIUM FAMILY: Joanna Śliwińska i Marcin Łukasiewicz (2 miejsce), Agnieszka i Piotr Cholewczuk (1 miejsce), Magdalena Sitarz i Andrzej Pawelec (3 miejsce)

W kategorii FITNESS spośród startujących 12 kobiet trasę ukończyło 10 zawodniczek, już od 6 punktu wyklarowała się kolejność w klasyfikacji i pozostała niezmienna do samej mety. U mężczyzn sytuacja była jeszcze bardziej klarowna – od samego początku wszyscy biegli na tych samych pozycjach, mimo prób walki, żadna nie była na tyle mocna, by zmieniła kolejność w tabeli. W kategorii FAMILY FITNESS również pierwsze miejsce było z góry ustalone, natomiast między 2 a 3 walka trwała do ostatniego punktu.

Mapa kategorii FITNESS

FITNESS KOBIET

Miejsce Imię i nazwisko Pies Team META Pkt 1 Pkt 2 Pkt 3 Pkt 4 Pkt 5 Pkt 6 Pkt 7 Pkt 8 Pkt 9 Meta
1 Barbara Czuba Oda, Border Collie Wild Dogs Team 02:05:48 21:21 (2) 27:52 (2) 42:23 (1) 52:34 (1) 01:20:51 (1) 01:48:41 (1) 02:07:41 (1) 02:14:52 (1) 02:15:39 (1) 02:15:48 (1)
2 Anna Adamska Peru, mieszaniec Wild Dogs Team 02:28:12 22:35 (3) 31:28 (3) 47:40 (2) 58:51 (2) 01:27:29 (2) 01:54:18 (2) 02:20:19 (2) 02:27:18 (2) 02:27:57 (2) 02:28:12 (2)
3 Ewa Rzeszut Gaja, Foxterier 02:58:35 24:31 (6) 33:43 (4) 01:01:58 (5) 01:14:29 (5) 01:44:41 (4) 02:24:31 (3) 02:48:55 (3) 02:57:37 (3) 02:58:21 (3) 02:58:35 (3)
4 Katarzyna Leboda Tiga, kundelek 03:38:26 20:38 (1) 27:46 (1) 55:33 (3) 01:06:06 (3) 01:43:59 (3) 02:53:28 (4) 03:16:07 (4) 03:37:23 (4) 03:38:17 (4) 03:38:26 (4)
5 Karolina Misztal Czarek, mieszaniec Pod Syriuszem Team 03:43:42 26:44 (7) 35:34 (5) 57:06 (4) 01:09:45 (4) 01:49:38 (5) 02:58:53 (5) 03:31:31 (5) 03:42:47 (5) 02:43:32 (5) 3:42:42 (5)
6 Anna Wiśniewska Luna, Siberian Husky Pozytywnie Zakręceni 03:59:26 36:13 (10) 48:27 (8) 01:15:26 (8) 01:31:42 (8) 02:15:56 (8) 03:03:19 (6) 03:45:07 (6) 03:58:06 (6) 03:59:08 (6) 3:59:26 (6)
7 Zuzanna Wywrocka Salma, Elmo, Setery Irlandzkie Watra Team 03:59:39 28:40 (8) 42:28 (7) 01:13:14 (7) 01:31:39 (7) 02:15:32 (7) 03:03:48 (7) 03:45:10 (7) 03:58:21 (7) 03:59:20 (7) 3:59:39 (7)
8 Marta Mościcka Molly, w typie Labradora, do adopcji 04:07:08 33:45 (9) 49:05 (9) 01:19:58 (9) 01:38:50 (9) 02:23:21 (9) 03:10:37 (8) 03:52:08 (8) 04:05:44 (8) 04:06:53 (8) 4:07:08 (8)
9 Monika Myśliwiec Łatka, kundelek do adopcji 05:14:05 43:48 (11) 01:02:44 (10) 01:54:42 (10) 02:14:11 (10) 03:20:19 (10) 04:06:42 (9) 04:55:56 (9) 05:12:32 (9) 05:13:46 (9) 05:14:05 (9)
10 Elżbieta Sierzchuła Avia, w typie Owczarka Niemieckiego, do adopcji 05:17:16 47:00 (12) 01:05:41 (11) 01:57:56 (11) 02:17:21 (11) 03:23:32 (11) 04:09:58 (10) 04:59:07 (10) 05:15:46 (10) 05:17:00 (10) 05:17:16 (10)
11 Joanna Kwasek Fairy, Siberian Husky, do adopcji 5/9 24:21 (4) 37:58 (6) 01:11:56 (6) 01:25:17 (6) 02:13:10 (6) - - - - -
12 Magda Kurpisz-Kasprzak Duda, Owczarek Niemiecki Gdynia 1/9 26:31 (6) - - - - - - - - -

FITNESS KOBIET: Ewa Rzeszut (3 miejsce), Barbara Czuba (1 miejsce) i Anna Adamska (2 miejsce)

FITNESS MĘŻCZYZN

Miejsce Imię i nazwisko Pies Team META Pkt 1 Pkt 2 Pkt 3 Pkt 4 Pkt 5 Pkt 6 Pkt 7 Pkt 8 Pkt 9 Meta
1 Andrzej Piłat Kajro, Leonberger Pozytywnie Zakręceni 02:14:34 19:35 (1) 26:00 (1) 40:16 (1) 50:50 (1) 01:15:54 (1) 01:42:37 (1) 02:05:00 (1) 02:13:34 (1) 02:14:16 (1) 02:14:34 (1)
2 Paweł Riabkow Brisa, Wyżeł Weimarski 02:37:16 25:07 (2) 31:47 (2) 47:24 (2) 57:35 (2) 01:25:57 (2) 01:53:28 (2) 02:29:23 (2) 02:36:24 (2) 02:37:03 (2) 02:37:16 (2)
3 Wojtek Dutka Tadek, Pies Grenlandzki, Gacuś, w typie Wilczaka, do adopcji 02:40:16 27:14 (3) 34:35 (3) 50:45 (3) 01:00:22 (3) 01:28:51 (3) 01:56:29 (3) 02:32:25 (3) 02:39:24 (3) 02:40:04 (3) 02:40:16 (3)

FITNESS MĘŻCZYZN: Wojtek Dutka (3 miejsce), Andrzej Piłat (1 miejsce) i Paweł Riabkow (2 miejsce)

FITNESS FAMILY

Miejsce Imię i nazwisko Pies Team META Pkt 1 Pkt 2 Pkt 3 Pkt 4 Pkt 5 Pkt 6 Pkt 7 Pkt 8 Pkt 9
1 Iwona Czyszczoń, Michał Trybuła Kulek, Owczarek Podhalański Eskimoo 02:21:14 23:26 (1) 30:22 (1) 46:24 (1) 55:41 (1) 01:23:20 (1) 01:50:16 (1) 02:11:54 (1) 02:20:32 (1) 02:41:02 (1)
2 Kamila Brudnicka, Michał Gaik Dante, Flat Coated Retriver OSP GRS Nowy Sącz 02:41:15 26:34 (5) 34:36 (2) 51:40 (2) 01:03:31 (2) 01:17:37 (3) 02:12:31 (2) 02:32:58 (2) 02:40:21 (2) 02:41:05 (2)
3 Magdalena Klonowska, Julia Telko Pestka, Labrador Pestka 02:42:26 24:34 (2) 34:53 (3) 55:35 (3) 01:06:30 (3) 01:36:50 (2) 02:03:10 (2) 02:32:49 (3) 02:41:33 (3) 02:42:26 (3)
4 Regina Zajdel, Karol Sendyka Mrówka, Labrador 03:03:51 27:29 (6) 36:32 (6) 56:41 (4) 01:08:54 (5) 01:53:29 (6) 02:26:32 (6) 02:53:52 (4) 03:02:56 (4) 03:03:39 (4)
5 Gabriela Mincberger, Mariusz Klinowski Ivan, Labrador i Brutus, Owczarek Niemiecki Jędze i Złośliwe Włóczykije 03:11:22 25:41 (4) 35:53 (4) 57:45 (6) 01:08:50 (4) 01:38:59 (4) 02:20:23 (5) 02:59:44 (5) 03:10:40 (5) 03:11:14 (5)
6 Edyta i Maciej Gruszka Inez i Saba Wild Dogs Team 03:33:06 25:38 (3) 35:58 (5) 57:37 (5) 01:09:40 (6) 01:39:17 (5) 02:20:03 (4) 03:14:07 (6) 03:31:29 (6) 93L32L01 (6)
7 Marek i Anna Nowak Sonia, Beagle 03:39:26 31:38 (8) 42:10 (8) 01:08:34 (7) 01:24:07 (7) 02:09:07 (7) 02:49:54 (7) 03:13:23 (7) 03:38:15 (7) 03:39:14 (7)
8 Marta Stawiarska, Anna Wójciak Matti, Deli, mieszańce 04:08:55 33:15 (9) 48:49 (10) 01:17:23 (8) 01:35:56 (8) 02:37:50 (8) 03:21:03 (8) 03:57:53 (8) 04:08:04 (8) 04:08:42 (8)
9 Dorota, Jagoda, Andrzej Kuźniar Rufaro, Rhodesian Ridgeback TEAM RUFARO 04:19:05 28:32 (7) 37:43 (7) 01:37:58 (10) 01:54:35 (9) 02:46:56 (9) 03:34:48 (9) 04:04:00 (9) 04:18:08 (9) 04:18:53 (9)
10 Emil, Natalia, Ola Kędrek Brita, Posokowiec Hanowerski 04:41:08 46:00 (14) 01:03:50 (11) 01:36:52 (9) 01:57:02 (10) 02:52:30 (10) 03:41:32 (10) 04:25:02 (10) 04:40:06 (10) 04:40:55 (10)
11 Adela Koperska, Paweł Hopek Dizel 04:46:52 33:20 (10) 01:08:07 (13) 01:41:11 (11) 02:01:37 (11) 02:57:27 (11) 03:47:02 (12) 04:31:42 (11) 04:45:42 (11) 04:46:29 (11)
12 Zuzanna, Piotr Rukat Elza, Muna, mix Husky 04:49:21 44:55 (12) 01:08:02 (12) 01:44:05 (12) 02:03:52 (12) 02:59:35 (12) 03:42:28 (11) 04:34:11 (12) 04:48:08 (12) 04:19:03 (12)
13 Anita Sibing-Cieśla, Aleksandra Cieśla Nero, Lejla – mieszańce 04:59:08 34:01 (11) 46:30 (9) 01:56:24 (14) 02:09:25 (13) 03:05:02 (13) 03:51:27 (13) 04:40:40 (13) 04:57:38 (13) 04:58:51 (13)
14 Anna i Mariusz Kieruzel, Michał Ciski Luna, Rika, mieszańce 03:28:31 45:20 (13) 01:09:29 (14) 01:51:40 (13) 02:17:35 (14) 03:11:52 (14) 04:02:42 (14) 05:11:10 (14) 05:27:21 (14) 05:28:19 (14)

FITNESS FAMILY: Magdalena Klonowska i Julia Telko (3 miejsce), Iwona Czyszczoń i Michał Trybuła (1 miejsce) oraz Kamila Brudnicka i Michał Gaik (2 miejsce)

W kategorii MINI FAMILY wystartowały 3 rodziny z małymi dziećmi. Wszystkie bawiły się super, a dzieciaki nawet pomagały przy rozdawaniu nagród i były bardzo dumne, gdy odbierały swoje :) . Wszyscy szli równym tempem i na mecie różnice były minimalne! Tu wszyscy byli wygranymi :)

Trasa MINI FAMILY

MINI FAMILY

Miejsce Imię i nazwisko Pies Team META Pkt 1 Pkt 2 Pkt 3 Pkt 4 Pkt 5
1 Talaga Alicja, Dawid i Julia Gero 01:46:45 38:21 (1) 56:44 (1) 01:05:00 (1) 01:43:45 (1) 01:46:45 (1)
2 Gałys Joanna, Anna, Magdalena Figa 01:48:44 39:38 (2) 58:59 (2) 01:06:53 (2) 01:45:34 (2) 01:48:18 (2)
3 Małgorzata, Grzegorz, Magdalena Broda Misia, Fela, Gizmo 01:48:52 42:44 (3) 01:00:59 (3) 01:11:20 (3) 01:47:44 (3) 01:48:36 (3)

MINI FAMILY: Małgorzata, Grzegorz i Magdalena Broda (3 miejsce), Joanna, Anna i Magdalena Gałys (2 miejsce) oraz Alicja, Dawid i Julia Talaga (1 miejsce)

Wyniki szczegółowe wszystkich tras (z czasami od pkt do pkt) – www.frikaj.pl/wynikim.HTM

Jeszcze raz serdecznie Wam wszystkim dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>