W 2015 roku 2 DOGTREKKINGI! Mogielica i Zakopane!

W tym roku organizujemy dla Was DWIE imprezy dogtrekkingowe! Jedną 16 maja 2015 roku w okolicach Limanowej – pod najwyższą górą Beskidu Wyspowego – Mogielicą! Druga 19.09.2015 roku odbędzie się w Zakopanem!

Oprócz tego, że imprezy będą dwie, to do zmian należy doliczyć sposób pomiaru czasu. W tym roku w użytku będzie zamiast chipów tylko na starcie i mecie, a używania perforatorów na punktach kontrolnych wprowadzony system SportIdent. Na każdym punkcie będziecie musieli odbić się chipem, zaliczając wszystkie punkty po kolei, by system mógł zaliczyć punkt. Na pewno wpłynie to pozytywnie na zasady Fair Play, a także szybkość uzyskania wyników – wydruk z czasem można będzie otrzymać od razu po zakończeniu biegu.

Co więcej? Planujemy być łatwiejsi dla zawodników z najkrótszych dystansów i utrzymać trudność z poprzednich edycji dla uczestników dłuższych biegów. Ktoś pałeczkę najtrudniejszego dogtrekkingu w Polsce dzierżyć nadal musi. Wzorem roku ubiegłego – będzie można biec z psem bezdomnym, reklamując go dla potencjalnych domów adopcyjnych, a może też zdarzy się, że uczestnik pokocha swojego kompana i da mu dom stały? :) W obecnej chwili będą to psy z Fundacji Dar Serca oraz TOZ Nowy Sącz. Jeśli ktoś chce, by psy z jego/zaprzyjaźnionej Fundacji czy Stowarzyszenia zostały udostępnione do biegów u nas – prosimy o kontakt!

Zapraszamy do zapisów: www.frikaj.pl/zapisy – gdzie możecie zapisać się na oba biegi.

A poniżej zobaczyć możecie jak to było w poprzednich latach:

Tak było w 2013 roku:

To natomiast film z roku zeszłego:

I garść nowych informacji!

W bazie naszych zawodów będzie do wypożyczenia min. 20 rowerów górskich i 2 dla osób niepełnosprawnych w doskonałej cenie ZERO złotych!!! Po za tym rowery można wypożyczyć jeszcze w Szkole Podstawowej nr 4 w Słopnicach 20+2 i w Szkole w Jurkowie 20+2. Na dzień zawodów postaramy się aby więcej rowerów było dostępnych w bazie zawodów. Rowery są jednak mocno rozchwytywane w sezonie i chcąc być pewnym, że będą dostępne najlepiej sobie wcześniej zarezerwować. Kontak do wypożyczalni i mapa tras w linku. http://trasymogielica.pl/index.php/ct-menu-item-7

Mamy dla Was gotowe koszulki na tegoroczny dogtrekking, a tak będą one wyglądać:

Koszulki można kupić TUTAJ

Do wyboru wersja damska i męska oraz dwa rodzaje materiału. Tańszy podobny do coolmaxu i rewelacyjny, delikatny dla ciała, materiał asteria interpower. Można je zamówić z odbiorem w domu lub na miejscu na zawodach.

Zdjęcia z terenów, na których odbędzie się impreza można zobaczyć tutaj:

https://www.facebook.com/joanna.jaworzdutka/media_set?set=a.10203993858943350.1073741847.1129380492&type=1&l=8c429b5429&hc_location=ufi&__mref=message_bubble

http://dkr.alte.pl/piesze/mogielica2/index.htm

http://dkr.alte.pl/piesze/jasien/index.htm

http://dkr.alte.pl/piesze/ogorzala/index.htm

https://www.facebook.com/rafal.ociepka/media_set?set=a.10204099432820841.1073741835.1075699435&type=3

http://panoramy.zbooy.pl/360/show.html?max=1&p=mogielica-wieza-wschod-pazdziernik&lang=p&t=32

http://dkr.alte.pl/piesze/mogielica3/index.htm

Grono naszych sponsorów i partnerów również zostało powiększone.

W obecnej chwili sponsorami są:

http://runguru.pl/layout/runguru-logo.png